Otima Casa De Praia Com Piscina
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Duiken Visserij Wandelen | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 120 m² Otima Casa De Praia Com Piscina Rio das Ostras ligt binnen 350 meter verwijderd van de Casimirio de Abreu House en is geschikt voor maximaal 11 gasten.
Dit vakantiehuis is op 7 minuten wandelen Praça São Pedro, evenals een paar momenten van Culture House Dr. Bento Costa Jr gelegen. De 3-slaapkamer villa is op circa 2 km van het Walvisplein gesitueerd.
In Otima Casa De Praia Com Piscina kunt u genieten van het uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.
De accommodatie biedt zelfvoorzienende voorzieningen, zoals een complete keuken en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. U kunt ook gebruikmaken van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Casa das massas serveert Italiaanse gerechten en is binnen 5 minuten wandelafstand gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- CEI1,8 km
- Coca Cola Lagoon2,1 km
- Costa Azul1,7 km
- Senac1,6 km
- Tartarugas Beach1,8 km
- Dignus Est1,3 km
- Archaeological Museum of Sambaqui Tarioba250 m
- Luchthavens
- Luchthaven Macaé33 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Duiken
- Wandelen
- Visserij
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Otima Casa De Praia Com Piscina een draadloze internetverbinding?
Ja, Otima Casa De Praia Com Piscina biedt wifi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Otima Casa De Praia Com Piscina te boeken?
De gemiddelde prijs in Otima Casa De Praia Com Piscina is $140. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Otima Casa De Praia Com Piscina te bezoeken?
Gasten van Otima Casa De Praia Com Piscina kunnen eten in Casa das massas restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Otima Casa De Praia Com Piscina?
Otima Casa De Praia Com Piscina beschikt over een ingerichte keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in het vakantiehuis logeren. - ❓
Biedt de villa een mooi uitzicht?
Gasten van de villa hebben uitzicht op de straat.